Bitcoin Whale Moves $95,000,000 W BTC Płatność Mniej niż $1 Opłata Aktualności

Jeden z głównych anonimowych posiadaczy Bitcoinów przekazał olbrzymią sumę 95 mln USD w formie BTC i zapłacił za nią mniej niż jednego dolara.

Wieloryby Bitcoinów znów podnoszą głowy
Liczba transakcji BTC – rakiety nośne 26,7%.
Jakiś czas temu, anonimowy posiadacz Bitcoinów wysłał część swojego bogactwa z jednego nieznanego portfela do drugiego. Transakcja ta przyniosła w Bitcoinie (10.250 BTC) rekordową sumę 95.000.000 dolarów.

Opłata za przelew, którą osoba zapłaciła za wysłanie tych pieniędzy wyniosła nieco ponad $0,5 – jest to jeden z powodów, dla których miłośnicy kryptografii kochają Bitcoin i uważają go za lepszy od banków.

Wieloryby Bitcoinów znów podnoszą głowy

Posiadacze tak ogromnych ilości kryptoideł w swoim posiadaniu są zazwyczaj nazywani wielorybami kryptoidalnymi i często są oskarżani o manipulację cenami Bitcoinów, ponieważ mogą sprzedawać gigantyczne ilości BTC, powodując tym samym spadek ceny.

Jak donosi U.Today tydzień temu, dwa transfery Bitcoinów wielkości mamutów również miały miejsce wtedy. Jeden z nich przeniósł 101.857 BTC (900 mln dolarów po kursie BTC/USD w tym dniu), a drugi dokonał się później, co spowodowało przeniesienie 21.800 BTC (200 mln dolarów po kursie BTC/USD w tym dniu) z jednego portfela do drugiego.

Te gargantuiczne ilości BTC mogą być przenoszone na giełdy lub pomiędzy nimi, na usługi opiekuńcze lub też mogą to być tylko wieloryby kryptońskie przenoszące kryptoidy pomiędzy swoimi portfelami.

Liczba niebotycznych transakcji BTC 26,7%.
Firma badawcza Glassnode udostępniła dane, z których wynika, że w ciągu ostatnich dwudziestu czterech godzin całkowita liczba transakcji Bitcoin (1MA) wzrosła o 26,7%.

Zapisz się do U.Today na Twitterze i weź udział we wszystkich najważniejszych codziennych wiadomościach kryptograficznych, historiach i prognozach cen!